Telefon: +90 (324) 522 24 79
Rose Motel, Haritada Gör
 

Hakkımızda

Tarihimiz ve Lokasyon

ROSE MOTEL Kurulduğu günden beri siz değerli misafirlerimizin ve değerli acentalarımızın katkılarıyla her geçen gün kendini yenileyerek doğu Akdenizde parlayan bir yıldız oldu.

Otelimiz Mersin iline bağlı Erdemli ilçesinin Yemişkumu beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 140 km (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur) Mersin iline 60 km, Erdemli ve Silifke ilçelerine 20 km mesafededir.

Motelimizde 25 oda, 85 yatak, 24 saat sıcak su, spleet klima, wireless (kablosuz) internet bağlantısı, uydu yayını, denize 0 mesafe, açık büfe, Amerikan bar, otopark ve güvenlik sistemi mevcuttur.

Otel Yönetimi
 

Etkinlikler

Hotelimizin CİVARINDA BULUNAN tüm tarihi yerler, inanç ve kültür merkezlerinin kesişme noktasındadır. Buralaradüzenlenen turlara katılarak tatilinizi sadece denize girerek ve dinlenerek değil; doğa, deniz ve tarihi yerleri de gezerek ülkemizin keşfedilmemiş güzelliklerini inanç ve kültür hazinelerini de görerek daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Sizleri doğu akdenizin incisi ROSE MOTEL'e   davet ederken, ülkemizde turizmin sadece Antalya, Çeşme, ve Bodrum' dan ibaret olmadığını görmenizi diler saygılarımızı sunarız.

Rezervasyon Yap

Bize mesaj gönderin arzu ettiğiniz oda tipi, geliş tarihiniz ve kaç gece kalacağınızı belirtin. En kısa zamanda size dönüş yapalım.